Історія про гефілте фіш – Льоля Ланда

Яку історію ви очікуєте почути, коли мова йде про гефілте фіш (традиційна рибна страва єврейської кухні, – прим. авт.)? Скоріше за все, ця історія має розповідати про одеське подвір’я довоєнних часів, обов’язково має бути тітонька Роза, чи Сара, або, в крайньому випадку, Клара Марківна. В подвір’ї, звісно, розвішана свіжовипрана білизна, бігає зграйка замурзаних і галасливих дітей, хтось відкриває вікно і щось голосно кричить, хтось, навпаки, тихо читає свіжу ґазету, запиваючи новини солодким компотом. Так ось, ця історія буде зовсім іншою.

Фарширована риба (ідиш געפֿילטע פֿיש [гефілте фіш]) — традиційна рибна страва єврейської кухні

Це було в той далекий час, коли я ще тільки-тільки почала зустрічатися зі своїм майбутнім чоловіком. На святкування нового року моя родина запросила його “на оглядини” – відповідально аж страх!

Так як цукерково-квітковий період все ще був у розпалі, він зголосився допомогти мені приготувати гефілте фіш для святкового столу. Але легше було сказати, ніж зробити. Купити свіжого коропа в той час було складно, але можливо. Ми перевірили декілька “рибних” місць, та, врешті, повернулися з вдалим уловом – великий блискучий короп мляво б’є хвостом у великій балії.

Почистити рибу? – Легко! Моє дитинство минуло в Заліщиках, а це означає, що почистити рибу для мене – це як почистити вранці зуби, себто із заплющеними очима.

Все йшло спочатку непогано, але тут моя вірна помічниця, електрична м’ясорубка вирішила зламатися – знайшла час, подруга називається. Ну, але ми ж знаємо, хто живе у кожної файної господині в домі. Однозначно стара ручна м’ясорубка, універсальна річ, потрібно щось притиснути – будь-ласка; захистити свою дівочу честь – ось вона я; змолоти м’ясо – нууууу таке. 

Щоб ви розуміли, мололи рибу ми на ній майже 2 години, а це лише 2 кг коропа. Заправила, сформувала, обсмажила, мій коханий в той час мужньо чистив буряк, майже не нарікаючи. Поставили тушкувати ми її десь о 10 вечора, отже розливати її потрібно о 2 ночі. Ми були такі втомлені від процесу мелення, що заснули відразу, але завбачливо поставили будильник на 2 ночі. Коли він розпочав видавати неприємні звуки, я ледь змусила себе встати з ліжка, і мій герой вирішив не покидати мене в цей важкий час. Процес розкладання, кип’ятіння, розливання і миття розтягнувся ще на години півтори. 

А наступного дня нас чекало свято! В той рік 31-ше не був вихідним і нам довелося йти по роботах. Тільки уявіть собі, скільки треба було прикласти зусиль, щоб виконати свій обов’язок, та з’явитись на роботі. 

Настав вечір, мій майбутній чоловік заїхав по мене, бо переживав як я довезу це важке блюдо:-) А на ньому було аж 12 кусочків риби. Коли ми приїхали в гості до моєї родини, урочисто поставили ту тарелю на стіл – вона однозначно було основною стравою вечора. Гарного кольору, із засмаженими бочками, з морквинкою у формі монетки посередині та у бурячковому холодці… мммм. Від неї неможливо було відірвати очі…. Ну і з’їли її звісно ж за пару хвилин. 

Взагалі гефілте фіш їсться дуже швидко, ти навіть не встигаєш за цей проміжок часу сказати “З Новим роком!”. Мій кавалер мовчки спостерігав за тим, як вона зникала зі столу, нахилився до мене дуже близько і пошепки запитав: “А вони взагалі знають, як вона готується?”. 

Це все, що вам треба знати про гефілте фіш!

Автор: Льоля Ланда